بروزرسانی رهیاب نید 2/0 ویژه هدیونیت های فابریک هیوندای و کیا
 
 • بروزرسانی رهیاب نید ویژه خودروهای هیوندای و کیا ، سفارش کشورهای حوزه خلیج فارس
کاربران عزیز رهیاب نید ویژه هدیونیت های فابریک خودروهای هیوندای و کیا که رهیاب از طریق کارت حافظه SD به سیستم آنها متصل است می توانند از طریق صفحه بروزرسانی در منوی کاربران نسبت به بروزرسانی رهیاب خود اقدام نمایند. 
 
 
 • بروزرسانی رهیاب نید ویژه خودروهای هیوندای و کیا ، سفارش کشورهای اروپایی
صاحبان خودروهای سفارش اروپا که نرم افزار بر روی حافظه داخلی دستگاه آنها قرار دارد، به روش زیر می توانند رهیاب نید را بروزرسانی نمایند.
توجه: در صورتیکه هم اکنون رهیاب نید بر روی خودروی شما نصب نشده است، از این دستورالعمل استفاده نکنید. در غیر این صورت ملزم به خرید یک نسخه از رهیاب نید ویژه خودروهایی هیوندای و کیا سفارش اروپا به مبلغ 470.000 تومان خواهید شد.
 
مراحل بروزرسانی :
 
 1. فایل فشرده حاوی بسته بروزرسانی را از این لینک دریافت نمایید. ( بسته بروزرسانی این نوع خودرو به نسخه 2.0 پس از آزمایش فنی منتشر خواهد شد. )
   
 2. محتویات داخل این آرشیو را به همان شکل در داخل یک حافظه USB خالی به ظرفیت حداقل 4 گیگا بایت و حداکثر 32 گیگا بایت کپی کنید.   
 3. سپس در حالیکه خودرو خاموش است حافظه USB را در محل خود در خودرو قرار دهید و خودرو را روشن کنید.
   
 4. پس از روشن شدن هدیونیت خودرو تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. دکمه « مرحله اول » فشار دهید.   
 5. پس از چند ثانیه مرحله اول بروزرسانی پایان می یابد و تصویر زیر مشاهده خواهد شد.   
 6. پس از گذشت حدود 10 ثانیه از مشاهده تصویر بالا، نمایشگر خاموش خواهد شد. در این مرحله در حالیکه کلید های   و  را همزمان فشار می دهید، ولوم را به سمت چپ بچرخانید تا دستگاه ریست شود. ( همچنین می توانید توسط روزنه کوچک سمت راست محفظه ورودی سی دی دستگاه را ریست کنید. )
   
 7. پس از ریست شدن دستگاه، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. دکمه « مرحله دوم » را فشار دهید. این مرحله حدود 10 دقیقه به طول خواهد انجامید.
  در طول این مدت بهتر است خودرو را در محیط باز روشن نگه دارید.

   
 8. پس از گذشت حدود ده دقیقه تصویر زیر مشاهده خواهد شد. سپس دوباره نمایشگر خاموش می شود.  در این مرحله حافظه USB را از محل خود خارج کنید و در حالیکه کلید های   و  را همزمان  فشار می دهید، ولوم را به سمت چپ بچرخانید تا دستگاه ریست شود. ( همچنین می توانید توسط روزنه کوچک سمت راست محفظه ورودی سی دی دستگاه را ریست کنید. )

 

انجام مراحل بالا رهیاب نید نسخه 2/0 را بر روی هدیونیت خودروی شما قرار خواهد داد. در صورت بروز مشکل با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

 
2.7884615384615 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.79